null

Verditaksering

  • Næringseiendom
  • Maskiner og prosessutstyr
  • Innbo og løsøre
  • Bolig
  • Landbrukseiendommer
  • Driftstilbehør og driftsløsøre
  • Eiendom
null

Skadetaksering

  • Bolig og næringsbygg
  • Innbo og løsøre
  • Maskiner og prosessutstyr
  • Driftstilbehør og driftsløsøre
  • Landbruk
  • Transport
  • Naturskade
  • Avbrudd
null

Andre tjenester

  • Skadeskjønn
  • Uavhengig kontroll
  • Byggelånskontroll
  • Bistand ved eierskifte
  • Bistand ved overtakelse
  • Tilstandsvurdering næringseiendom
  • Reklamasjonsbehandling
  • Rådgiving landbruk

Om BBE Takst

BBE TAKST Arne Hauge AS tilbyr taksering og andre tjenester inne områdene Bolig-Bedrift-Eiendel. Vår kompetanse dekker alle typer taksering, skadetakst og verditakst innen privat sektor, næringsmarkedet og det offentlige.

 

Oppdragsgiverne er privatpersoner, forsikringsselskaper, næringslivet, det offentlige, banker m.fl.Vi har lagt stor vekt på bredde i vår kompetanse og erfaringsbakgrunn, og kan derfor tilby tjenester innen mange fagområder. Våre kompetente medarbeidere dekker områdene bygning, eiendom, innbo, driftsløsøre, maskiner, prosessutstyr, landbruk, naturskade m.m.

Aktuelt

Kontakt

null

Arne Hauge

takstmann.

Verdi/- og skadetaksering/skadeskjønn av bolig og næringsbygg, samt bedrifter.

Tlf. 51685455 – 906 49 838.

E-post: arne@bbetakst.no

null

Finn Kjetil Borgenvik

takstmann.

Skadetaksering av bolig, vurdering av feil og mangler ved eierskifte.Bistand ved forhåndsbefaring og ferdigbefaring ved kjøp av bolig.

Tlf. 51685455 – 906 49 838.

E-post: arne@bbetakst.no

null

Johann Bjørnsson

takstmann maskin, siv.ing.

Verdi-/og skadetaksering av maskiner, driftstilbehør og driftsløsøre

Tlf. 913 06 695

E-post: johann@bbetakst.no

null

Per Reidar Haddeland

takstmann.

Skadetaksering av bolig, vurdering av feil og mangler ved eierskifte.

Tlf. 51685467 – 46848841

E-post: per.reidar@bbetakst.no

null

Arild Madland

takstmann.

Verdi/- og skadetaksering/skadeskjønn av bolig og næringsbygg, løsøre.

Tlf. 51685456 – 924 11 292.

E-post: arild@bbetakst.no

null

Hilde Ommundsen

takstmann.

Skadetaksering av innbo og løsøre.

Tlf. 51685453 – 482 69 964

E-post: hilde@bbetakst.no

null

Jan Eikelid

takstmann.

Verdi/- og skadetaksering av næringsbygg, maskin, driftstilbehør og driftsløsøre.

Tlf. 51685454 – 911 50 796

E-post: jan@bbetakst.no

null

Richard Helgeland

takstmann.

Skadetaksering av bolig, vurdering av feil og mangler ved eierskifte.

Tlf. 51685452 – 46948805

E-post: richard@bbetakst.no

null

Bjørn Mikalsen

takstmann, daglig leder.

Tlf. 51685451 – 97536555

E-post: bmi@bbetakst.no

null

Brit Elin Gramstad

adm.leder.

Tlf. 51685450.

E-post: brit@bbetakst.no

null

Ingebjørg Sæland Hafnor

kontormedarbeider.

Tlf. 51685458

E-post: ingebjorg@bbetakst.no

null

Olav Skjørestad

takstmann landbruk.

Rådgivning, verditaksering av bolig og landbrukseiendom.

Tlf. 51685457 – 9o8 75 680.

E-post: olav@bbetakst.no

null

Rune Olsen-Hagen

takstmann.

Verdi-/og skadetaksering av bolig, vurdering av feil og mangler ved eierskifte. Bistand ved forhåndsbefaring og ferdigbefaring ved kjøp av bolig.

Tlf. 51685466 – 468 03 304.

E-post: rune@bbetakst.no

Her finner du våre lokaler

Send oss en forespørsel