Om BBE Takst

BBE TAKST AS tilbyr taksering og andre tjenester inne områdene Bolig-Bedrift-Eiendel. Vår kompetanse dekker alle typer taksering, skadetakst og verditakst innen privat sektor, næringsmarkedet og det offentlige.

 

Oppdragsgiverne er privatpersoner, forsikringsselskaper, næringslivet, det offentlige, banker m.fl.Vi har lagt stor vekt på bredde i vår kompetanse og erfaringsbakgrunn, og kan derfor tilby tjenester innen mange fagområder. Våre kompetente medarbeidere dekker områdene bygning, eiendom, innbo, driftsløsøre, maskiner, prosessutstyr, landbruk, naturskade m.m.

Kontakt

Arne Hauge

takstmann.

Verdi/- og skadetaksering/skadeskjønn av bolig og næringsbygg, samt bedrifter.

Tlf. 51685455 – 906 49 838.

E-post: arne@bbetakst.no

Brit Elin Gramstad

Daglig leder.

Tlf. 51685450.

E-post: brit@bbetakst.no

Finn Kjetil Borgenvik

takstmann.

Verdi/- og skadetaksering/skadeskjønn av bolig og næringsbygg, vurdering av feil og mangler ved eierskifte. Bistand ved forhåndsbefaring og ferdigbefaring ved kjøp av bolig.

Tlf. 51685464 – 46810633.

E-post: finn.kjetil@bbetakst.no

Per Reidar Haddeland

takstmann.

Skadetaksering av bolig, vurdering av feil og mangler ved eierskifte. Bistand ved forhåndsbefaring og ferdigbefaring ved kjøp av bolig. Uavhengig kontroll.

Tlf. 51685467 – 46848841

E-post: per.reidar@bbetakst.no

Arild Madland

takstmann.

Skadetaksering og skadeskjønn av bolig, vurdering av feil og mangler ved eierskifte. Bistand ved forhåndsbefaring og ferdigbefaring ved kjøp av bolig, skadetaksering innbo og løsøre.

Tlf. 51685453 – 924 11 292

E-post: arild@bbetakst.no

Rune Olsen-Hagen

takstmann.

Verdi-/og skadetaksering av innbo/løsøre, bolig, vurdering av feil og mangler ved eierskifte. Bistand ved forhåndsbefaring og ferdigbefaring ved kjøp av bolig. Uavhengig kontroll og skadeskjønn av bolig.

Tlf. 51685466 – 468 03 304.

E-post: rune@bbetakst.no

Johann Bjørnsson

takstmann.

Verdi og skadetaksering av maskiner, driftstilbehør og driftsløsøre.

Tlf. 51685463 – 96940689

E-post: johann@bbetakst.no

Helge Revheim

takstmann.

Skadetaksering av bolig, vurdering av feil og mangler ved eierskifte. Bistand ved forhåndsbefaring og ferdigbefaring ved kjøp av bolig. Tilstandsrapport boligsalg.

Tlf. 51685457 – 40416132

E-post: helge@bbetakst.no

Richard Helgeland

takstmann.

Skadetaksering av bolig, vurdering av feil og mangler ved eierskifte. Bistand ved fohåndsbefaring og ferdigbefaring ved kjøp av bolig. Uavhengig kontroll.

Tlf. 51685452 – 46948805

E-post: richard@bbetakst.no

Brit Hagen Løvik

Administrasjon/ sekretær.

Tlf. 51685450.

E-post: b.lovik@bbetakst.no

Øyvind Helland Mellegaard

takstmann.

Skadetaksering av bolig, vurdering av feil og mangler ved eierskifte. Bistand ved fohåndsbefaring og ferdigbefaring ved kjøp av bolig.

Tlf. 51685468 – 45614694

E-post: oyvind@bbetakst.no

AKTUELT

Nyansatt

I løpet av sommeren har vi ansatt to nye takstmenn:

Helge Revheim og Øyvind Helland Mellegaard.

De har begge bakgrunn i byggebransjen med mesterbrev i tømrerfag. 

Vi ønsker dem velkommen til oss.

Her finner du våre lokaler

Send oss en forespørsel

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.